Telefon: +48 601282311
wszystkie kategorie
Strona główna1 » Warunki sprzedaży
Dodatkowe opcje przeglądania
Producenci
Opinia o produkcie
Bardzo miłe zaskoczenie. Polecam! Noże fantastycznie ostre i wygodne. Blok jest ekstra.
Ocena produktu 5/5

Warunki sprzedaży

1. Sprzedaż wyłącznie hurtowa

1. AGDONA jest dystrybutorem markowych akcesoriów kuchennych i prowadzi sprzedaż wyłącznie hurtową dla firm z branży AGD i HORECA
2. AGDONA nie prowadzi sprzedaży detalicznej dla klientów będących konsumentami.
3. Konta zakładane przez osoby prywatne, tzw. konsumentów, będą automatycznie usuwane przez administratora hurtowni online, nie później niż w ciągu 7dni od daty ich utworzenia.
4. Konta firmowe klientów branżowych wymagają wcześniejszej aktywacji przez administratora serwisu.
5. Oferowane produkty można zakupić po zarejestrowaniu twojej firmy w naszym serwisie sprzedaży on-line., a pełna oferta naszych produktów dostępna jest bezpośrednio w magazynie firmy, a także do pobrania w formie katalogów PDF

2. Aby dokonać zakupu hurtowego:

1. Należy zarejestrować firmę w serwisie, podając: nazwę firmy, NIP, dane adresowe i kontaktowe osoby rejestrującej firmę.
2. Po dokonaniu rejestracji prosimy dodatkowo przesłać na adres mailowy serwisu wiadomość prezentującą profil działalności Państwa firmy oraz precyzującą grupy produktów, którymi jest zainteresowana wasza firma.
3. Skontaktujemy się z twoją firmą w celu ustalenia zasad współpracy i wysokości rabatów handlowych
4. Firmy stale współpracujące z www.agdona.pl mogą ubiegać się o status partnera handlowego, z czym wiążą się dodatkowe granty, a także możliwość umieszczenia promującej go informacji w naszym serwisie.
5. Zalogowanie do hurtowni on-line jest możliwe tylko dla kont aktywnych
6. Konta zawierające niekompletne lub nieczytelne dane są usuwane przez administratora serwisu podczas ich aktywacji lub weryfikacji w związku z realizacją zamówienia.
7. Konta bez ustalonych i przyznanych zniżek hurtowych dysponują wyłącznie cenami detalicznymi.

3. Zakupy w firmie AGDONA są bezpieczne:

1. Podane podczas rejestracji dane twojej firmy są wykorzystywane wyłącznie do komunikacji z zakresie obsługi złożonych zamówień i ich wysyłki, a także przesyłania informacji handlowych dotyczących nowych produktów i organizowanych przez hurtownię wyprzedaży oraz do obsługi konta.
2. Dane osób prywatnych, które utworzyły konto w naszym serwisie są automatycznie usuwane z bazy danych serwisu bez aktywacji konta i bez przesyłania dodatkowych informacji.
3. Dodatkowe informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w pod linkiem Polityka prywatności.
4. Faktura VAT lub paragon fiskalny dołączane są standardowo do każdego zakupionego w naszej firmie produktu.
5. Wszystkie zakupione w firmie AGDONA produkty posiadają odpowiednie certyfikaty, atesty oraz gwarancje europejskich producentów lub dostawców.
6. Do wszystkich urządzeń i większości produktów dołączone są także szczegółowe instrukcje i zalecenia użytkowe.Przejdź do strony głównej
Informacje
Dział obsługi
Dział promocji
Szybki kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone © Agdona 2019